NĚCO MÁLO O NÁS.

Náš obchod 4C minerals přináší již od roku 2008 přírodní kameny z celého světa do Vašeho domova. V naší nabídce najdete luxusní přírodní dekorace, dekorativní kameny všech velikostí, sběratelské a investiční kameny, výrobky z přírodních kamenů, ale i šperky s přírodními drahými kameny.

01

Naše poslání

Nabízíme Vám přírodní kameny ve všech jejich formách, ať v naší prodejně anebo na eshopu. Každoročně dovážíme novinky z celého světa, snažíme se, aby v naší nabídce byly zastoupené i netradiční, originální materiály. Důraz klademe na přírodní původ všech kamenů, jejich správné označení a popis. Díky dlouholetým zkušenostem, mineralogickému vzdělání i analytickým možnostem se u nás můžete spolehnout na správnost a pravdivost označení kamenů a šperků, kterou v  případě potřeby podpoříme mineralogickou analýzou anebo znaleckým posudkem. Snažíme se našim zákazníkům nejenom dělat radost našimi produkty, ale zároveň s nimi i sdílet naše mineralogické znalosti.

02

Kdo jsme

Společnost 4C minerals, s.r.o.  založil Petr Černý, mineralog s vášní pro kameny. V obchodě se můžete setkat s jeho manželkou Blankou a dalšími pracovníky, kteří jsou erudovaní na poli mineralogie, mají cit pro estetiku a nadšení pro přírodní kameny.

03

Náš tým

Všichni další členové týmu, které můžete v naší prodejně potkat, jsou vzděláním geologové anebo se v problematice minerálů dobře orientují. Jsou to:

1. Michal Raisigl
2. Štěpán Jaroměřský
3. Natálie Szegény
4. Magda Hrnková
5. Blanka
6. Petr

04

Co znamenají 4C v našem názvu?

Pod zkratkou 4C se skrývají kritéria kvality, podle kterých se posuzují drahé kameny.

Naším cílem je naplňovat tato kritéria kvality u všech kamenů, které Vám nabízíme. V naší nabidce najdete pouze “4C vzorky”, pečlivě vybrané ukázky vysoce kvalitních kamenů. V našem portfoliu naleznete kameny od drobných rozměrů až po unikátní muzejní kusy nad 200kg.

01

Colour

Barva

02

Clarity

Čistota

03

Carat

Hmotnost

04

Cut

Brus

0
    0
    Your cart
    Your cart is emptyBack to the shop