E-shop

Ametysty

Ametysty jsou díky své fialové barvě a velkým lesklým krystalům jedním z nejvyhledávanějších přírodních dekorativních kamenů.

do E-shopu >>

 

Acháty

Acháty patří mezi nejhezčí přírodní kameny díky svým barvám i neopakovatelným kresbám.                  

 do E-shopu >>

Zkameněliny

Zkamenělé schránky živočichů, které zůstaly uchované v horninách po dobu miliónů let udivují roztodivnými tvary i svojí zachovalostí.

do E-shopu >>

Křišťály

Dokonale průhledné krystaly křišťálu člověka přitahovaly odedávna. Průhledné křišťály symbolizují čistotu a je jim přisuzována silná léčivá energie.

 do E-shopu >>

Zkamenělá dřeva

Prokřemenělá nebo zopalizovaná dřeva jsou svojí hmotou tvrdým kamenem, ale zachovaly si strukturu původních dřevin včetně letokruhů. Organická kresba i pestré barvy jsou pro zkamenělá dřeva typické.

 do E-shopu >>

Ostatní kameny

Naše nabídka zahrnuje spoustu dalších kamenů s širokou variací barev i krystalových tvarů.

do E-shopu >>

Karneoly

Teplé červené a oranžové tóny karneolu jsou způsobené mikroskopickými krystalky hematitu, které plavou v achátové hmotě.

 do E-shopu >>

Labradority

Labradorit je minerál ze skupiny živců, který je typický intenzivními odlesky v barvách duhy.

do E-shopu >>

Růženíny

Růženín je růžově zbarvená odrůda křemene, růžové zbarvení je způsobeno příměsí kysličníků manganu. Podle léčitelů má růženín vliv na centrum srdce, kde čistí, uklidňuje a posiluje srdeční činnost.

 do E-shopu >>

Jaspisy

Jaspis je svým složením mikrokrystalická odrůda křemene, zbarvená různými příměsemi do pestrých barev. V poslední době se na trh dostávají neuvěřitelně pestře zbarvené jaspisy z Madagaskaru.

do E-shopu >>

Aragonity

Vznešené aragonitové krápníky, které rostly vrstvičku po vrstvičce po tisíce let, navodí kouzlo krápníkové jeskyně i ve Vašem interiéru.

do E-shopu >>

 

Fluority

Krychlové nebo osmistěnné krystaly všech možných barev dělají z fluoritu jeden z nejatraktivnějších kamenů.

do E-shopu >>